Młodszy Specjalista SEO

  • Umowa zlecenie
  • Warszawa
  • Dodany 7 miesięcy temu

Jeśli dzień zaczynasz od sprawdzenia Google Analytics, analizy konwersji i monitoringu linków przychodzących, prawdopodobnie ta praca jest dla Ciebie. Jeśli dodatkowo wiesz czym jest content marketing, optymalizacja SEO, AdWords i śledzisz trendy marketingu online – koniecznie czytaj dalej. Szukamy komunikatywnych i odpowiedzialnych ludzi do obsługi kampanii reklamowych w internecie i prowadzenia działań SEO.

Opis stanowiska:

Optymalizacja SEO na poziomie contentu i podstawowych edycji HTML/CSS/JS
Rozwój zaplecza stron na bazie dostarczonych przez copywritera treści
Opracowywanie i realizowanie strategii budowania linków
Analiza statystyk, wyników i tworzenie raportów z działań SEO

Wymagania:

Znajomość obszaru optymalizacji i pozycjonowania stron – najlepiej poparta przykładami
Podstawowa znajomość html i php na poziomie pozwalającym przeprowadzać optymalizację serwisów internetowych
Obsługa Google Analytics, Search Console oraz popularnych narzędzi wspierających SEO/SEM
Zainteresowanie tematyką marketingu internetowego i nowych technologii
Kreatywność i wysoka kultura w posługiwaniu się słowem pisanym
Pozytywne nastawienie do świata, komunikatywność i zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

Wynagrodzenie złożone z podstawy i premii za osiągane rezultaty
Pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze
Pracę przy ambitnych projektach dla dużych polskich Klientów
Pracę w dobrze skomunikowanym miejscu na warszawskiej Woli
Możliwość szybkiego awansu i rozwoju

Aby aplikować na to stanowisko pracy wyślij e-mail na adres biuro@agencja-ranking.pl

Szczegóły oferty
Lokalizacja pracy