Główny specjalista ds. zarządzania projektami (IT, Telco)

  • Gdziekolwiek
  • Dodany 1 miesiąc temu

EXATEL

Exatel to polski lider usług bezpieczeństwa ICT. Od ponad 20 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów to nasz największy atut. Więcej informacji: www.exatel.pl Szukasz nowych wyzwań, projektów wykraczających poza standardowe ramy i jednocześnie chcesz sprawdzić swoje umiejętności w środowisku ICT? Chcemy widzieć Cię w EXATEL! Gwarantujemy niezapomnianą przygodę w ramach prowadzonych projektów, których kształt w dużej mierze będzie zależny od Ciebie. Jeżeli nie boisz się trudnych projektów, umiesz szybko reagować na zmieniającą się rzeczywistość i potrafisz zawsze odnaleźć balans między harmonogramem, zakresem i budżetem – zachęcamy do aplikowania!   Główny specjalista ds. zarządzania projektami (IT, Telco) Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:zarządzanie projektami informatycznymi i telekomunikacyjnymi, w tym dot. budowy własnych rozwiązań bądź optymalizacji istniejących,zarządzanie zespołem projektowym, w tym: organizacja zespołu, motywacja i bieżące wsparcie członków zespołu,zarządzanie zadaniami w ramach projektu: definiowanie, monitorowanie i rozliczanie,zarządzanie harmonogramem, budżetem i ryzykiem w projekcie,prezentowanie statusu projektu na wyższy poziom w organizacji,tworzenie dokumentacji projektowej,wsparcie analizy potrzeb biznesowych.OCZEKIWANIA:3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami IT,doświadczenie w prowadzeniu kilkuosobowych zespołów projektowych,wykształcenie wyższe (minimum licencjat),mile widziane doświadczenie w obszarze analizy biznesowej,praktyczna znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania,znajomość metod projektowych (Waterfall i Agile),bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność.OFERUJEMY:ciekawą, rozwojową i pełną ambitnych wyzwań pracę,możliwość zdobywania doświadczeń w branży telekomunikacyjnej,niezbędne narzędzia pracy,elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,pakiet świadczeń socjalnych (Luxmed, Multisport),parking dla pracowników.Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody, jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem), jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.